Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego Powiatu Pułtuskiego
SERWIS POGODOWY

PROGNOZA POGODY DLA WOJ. MAZOWIECKIEGO

Ważność: od godz. 07:30 dnia 21.01.2018 do godz. 07:30 dnia 22.01.2018

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami słabe opady śniegu, głównie na południu i wschodzie województwa. Temperatura maksymalna od -1°C do 0°C. Wiatr słaby, południowo-wschodni i wschodni, po południu skręcający na północno-wschodni.
W nocy na północy województwa zachmurzenie umiarkowane i miejscami mgły osadzające szadź oraz ograniczające widzialność do 300 metrów. Na pozostałym obszarze zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i miejscami możliwe opady śniegu. Temperatura minimalna od -8°C na wschodzie do -4°C na zachodzie i w centrum województwa. Wiatr słaby, północno-wschodni i wschodni.

PROGNOZA POGODY NA KOLEJNĄ DOBĘ

Ważność: od godz. 07:30 dnia 22.01.2018 do godz. 07:30 dnia 23.01.2018

W dzień zachmurzenie umiarkowane, jedynie na południu województwa okresami duże i tam miejscami słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od -2°C do 0°C. Wiatr słaby, wschodni i południowo-wschodni.
W nocy zachmurzenie na ogół umiarkowane. Temperatura minimalna od -10°C do -7°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

Dyżurny synoptyk IMGW-PIB: Katarzyna Ścisłowska
Godzina i data wydania: godz. 06:14 dnia 21.01.2018

WCZK MUW
/-/ Piotr Kaniuka